kawały | film | filozofia | muzyka | ogłoszenia | miłość | psychologia | rodzina | miłość | uroda
Pn, 29-05-2023    -> O autorach serwisu-> Antonio Banderas  


< ! - - BUTTONY - - >
 

Cześć! Ja jestem Antonio Banderas. In Friends.pl ja być od początku 1999 roku. Jest nauczyć się trochę Polska język, jednak lepiej myśleć o Polska seniorita, niż Polska język.

Przeproś się, że czasem moja wykonać drobne errors w mówić, jednak Polska język, to instny koszmar - a gramatyka - lepiej ją zastrzel.

So, we friends.pl my redagować dział erotyka. Mam duża doświadczenie w erotyka, dlatego od razu chwytam ta praca. Praca pozwala mi rozwijać to, co jest mój najlepszy: sex i dziewczyny.

Czy interesuje ja coś inne niż sex. Of course. Many thigs. For przykład szlugi. I love jarać. Jarać szlugi naturaly. Kiedsyć Polska przyjaciółka kopsnąć mi szlugę wieczór pod Mariottem i zapaść w nią jak w studnię. Jarać mogę całe godziny. Nawet jak śpię, to jaram. Lubię czuć w usta długi, twardy i wilgotny skręta. Wtedy czuję się prawdziwa mężczyna. Żadna dres mi ni podskoczy.

Ty musieć słyszeć, znaczy nie, słyszaliście o 'gest banderasa'. To mój. Znaczy o 'hey gey, kopsnij szlugę, miej przysługę, serce miej'. Moja photo z lewa przedstawia ta moja gest. Super gest. Dzięki ta gest zostałem mianowinawanywa... do nagroda Fundacji Joli Kwaśniewskiej w kategoria ... wait a minute ... jaka to była kategoria ... nieważne. Tak więc jak spotkać mnie Ty, remeber to have one Szluga.

 

Gdy nie jaram, jadę wozem. Kocham każdy wóz, mały wóż, duży wóz, parowóz, radiowóz, przewóz, wywóz. Doesn't metter. Byle tylko ma koła i steering wheel. Gdy Antonio jest w wóz, każda bambina ze mną zaczyna. Wtedy mam branie. Lepsze, niż stary człowiek i może. Zresztą ja też mogę. I to mama times. Zapewne słyszeć mama times taki song:

Każda girlasa
kieskę podkasa
widząc kutasa
Banderasa

la la la
la la la
Antonio potencjał ma

Prywatnie pasjonują mnie sztuki walki. Kung-fu, wu-szu, o-szo-łom i nne. Lubię też damski boks, walić koks i pociągnąć z butelki. Nie interesują mnie jakieś płytnie doznania, w stylu wyjazd z dziewczyną pod namiot. Jestem profesjonalistą. I takim też chciałbym zostać zapamiętany. Jeżeli chesz się ze mną skontaktować, to wyślij e-maila pod adres: error-no-such-email@dns.pl. I czuj duch.

 
< ! - - SKY SCRAPPER - - >