kawały | film | filozofia | muzyka | ogłoszenia | miłość | psychologia | rodzina | miłość | uroda
Pn, 29-05-2023    -> O autorach serwisu-> Jennifer Lopez  


< ! - - BUTTONY - - >
 

Cześć, tu Jennifer-szybka-Lopez. Zapewne pamiętacie mnie z filmu "Szybka zwana Wandą". Wystąpiłam tam u boku trzech desek do prasowania i kilograma mortadeli. Nie, przepraszam, u boku mortadeli grałam w "Mortal Kombat".

W moim życiu grałam w tylu filmach i barach ze striptizem, że już nawet nie pamiętam, czy Neo w Matrixie wybrał niebieską czy czerwoną pigułkę. Jednak na pigułka, to było coś. Nic dziwnego, że murzyni są liderami narkotykowego dealu. To, co przydarzyło się Keanu w dalszej części Matrixa, nie da się porównać do żadnej z moich wycieczek na drugą stronę tęczy.

Wielu facetów uważa, że jestem łatwa i gotowa na wszystko. Nic podobnego. Preferuję trwałe związki, takie jak dwutlenek węgla, siarkowodór i zmywacz do paznokci. Bardzo dobrze czułam się również w związku z redukcją zatrudnienia w kopalniach na Śląsku. Jednak góry i górnicy to temat na osobną opowieść.
Kocham prześwitujące bluzeczki i piwo z beczki. Lubię również biedronki i krem ze stonki. Mój ulubiony zespół, to "Zespół Zasadniczych Szkół Zawodowych w Bytowie koło Parzymiechów". Lubię również sztuczne penisy i spray na komary.

Wielu facetów zaczepia mnie, jaka jest moja najbardziej niesamowita przygoda seksualna. Ja wtedy odpowiadam: oprócz seksu z Vanderosem Icecoldhandem? Tak, Vanderos, to prawdziwy krawiec podniecenia seksualnego. Swą chłodną dłonią potrafi więcej, niż tuzin facetów swoimi karłowatymi witkami.

Pamiętam, jak pewnego jesiennego poranka Ice wszedł do mojej sypialni. Na nogach miał skórzane oficerki, na głowie czapkę niewidkę a w jego dłoni spoczywał świeżutki numer Rzeczpospolitej. Ice podszedł do mnie i musną mego podbrzusza. Oddział drobniutkich iskierek przebiegł mi po plecach i rozbił swój obóz między moimi udami. Poczułam, jak moje usta stają się coraz bardziej wilgotne. Moje piersi wypełniły się ciepłym wiatrem, a serce nadawało rytm kolejnym ruchom Icecoldhanda. Bum, bum, ... bum, bum, ... bum, bum. Ice staną przy mnie profilem, pogłaskał moje włosy i pokąsał mnie po łydkach. Czułam wtedy, że moja winda opuściła wieżowiec i mknie teraz wśród gwiazd. Ice przesunął swoją chłodną dłonią w dół mojego brzucha ... i ... zesrałam się. Nie wtedy. Teraz.

 

Moim ulubionym pomieszczeniem jest toaleta. Lubię tę czystość i prostą formę. Uwielbiam czesać włosy i puszczać zajączki. Mogłabym godzinami przesiadywać w wannie, gładząc się po całym ciele. Woda, to moje drugie ja. Czasem zapraszam do mojej wanny mężczyzn. Najpierw podaję im ryż z arszenikiem, a potem kąpię w kwasie. Tak fajnie sobie skwierczą, gdy nikną w oczach.

Moja ulubiona pozycja seksualna, to książka do biologii do 6-stej klasy podstawówki. Tak wiele można się z niej nauczyć. Kiedyś ją otworzyłam kilka stron wcześniej i dowiedziałam się, dlaczego jestem taka szczupła pomimo, że tak dużo jem. Od razu pobiegłam do sklepu zoologicznego kupić smycz. Zawsze marzyłam, żeby mieć jakieś zwierzątko, a tasiemce są bardzo higieniczne i mało kłopotliwe w utrzymaniu. Tasi, bo tak go nazywam, jest ze mną cały czas. Rano wychodzi ze mną do pracy, a wieczorem burczy mi w brzuchu. Przy nim, a właściwie z nim, czuję się bezpiecznie.

Kiedyś kochałam się z psem. To znaczy zadurzyłam się w jednym psie, lecz on tak jakby nie odwzajemniał mego uczucia. Dopiero po latach odkryłam całą prawdę. Suka z naprzeciwka potajemnie oddawała mu się w krzakach sąsiada. Mój miły tak był nią zaślepiony, że nie zwracał na mnie uwagi. Gdy to zrozumiałam, ubrałam się w strój płetwonurka i z miejsca wypaliłam trzy hektary ścierniska. Co prawda nie odzyskałam mojego kochanego, lecz sprawiłam, że chociaż przez chwilę mój ból był widoczny z kosmosu.

Jeżeli chodzi o moje plany na najbliższy czas, to chcę obejrzeć najnowszy odcinek "Esmeraldy", przemalować pałać kultury i zaszlochać wymownie. Niby to niewiele, a jakoś pozwala mi utrzymać zdrowie psychiczne.

 
< ! - - SKY SCRAPPER - - >